Hizmet Koşulları


Hizmet Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası

Antalya Transfer web sitesimize hoş geldiniz. Bu web sitesinin herhangi bir bölümünde yer verilen her türlü bilgi, veya hizmetin kullanımı dahil olmak üzere bu web sitesinin kullanımı, işbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politika ve bu web sitesinde yer verilen diğer uyarıların tarafınızca kabul edilmiş olması üzerine size sunulmuştur Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile bu web sitesinde yer verilen diğer uyarıları kabul ettiğiniz ve bunlara uymayı ve bunların gereklerini yerine getirmeyi taahhüt ettiğiniz anlamına gelmektedir

Hizmet ve Kullanım Koşullarında Değişiklik

Antalyatransfer.net, bu Kullanım Koşullarında size önceden bildirimde bulunmaksızın ve herhangi bir yükümlülük altına girmeksizin tamamen kendi takdirine bağlı olarak değişiklik yapma, yeni madde ekleme veya çıkarma hakkına sahiptir. Bu Kullanım Koşullarında yapılacak değişiklikler, söz konusu değişikliklerin web sitesinde yayınlanması ile geçerlilik kazanacaktır. Değişikliklerden sonra web sitesini kullanmaya devam etmeniz yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir, bu nedenle web sitesini her kullanışınızda kontrol etmenizi öneriyoruz.

Kullanım Kısıtlamaları

Antalyatransfer.net Web Sitesinde önceden açık yazılı izni olmaksızın içeriğini , herhangi bir bölümünü hiçbir şekilde , hiçbir araçla ve teknoloji desteği ile indiremez, değiştiremez, çoğaltamaz ,satamaz, basamaz, yayınlayamaz, kullanamaz, dolaşıma sokamazsınız. İndirme işlemi sonucunda indirdiğiniz materyal üzerinde hiçbir hak, mülkiyet veya yararlanma hakkı edinmiş olmazsınız. Antalyatransfer.net Web sitemize erişim ve bu siteyi kullanım hakkınız Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olmakla birlikte kaynak kanun ve yönetmeliklere de tabi olabilir. Web sitemizin kullanılmasıyla ilgili tüm bu belirtilen kanun ve yönetmeliklere uyacağınızı kabul etmekte olduğunuzu belirtiriz.